Kredyt Mieszkaniowy / Hipoteczny w Bydgoszczy

KREDYT MIESZKANIOWY zwany również kredytem hipotecznym - jego zadaniem jest finansowanie kupna nieruchomości lub jej modernizację.

Wybierzmy najkorzystniejszą ofertę.

W dzisiejszych czasach Banki prześcigają się w ofertach kredytów mieszkaniowych. W ofercie jest wiele wariantów, możliwości czy wreszcie opłat, które porównujemy. Dla osoby niezwiązanej z tematyką finansów nie jest to zadanie proste, ponieważ oprócz oprocentowania na koszt kredytu wpływa wiele innych czynników - prowizja, opłata za wcześniejszą spłatę czy przewalutowanie kredytu, a w przypadku kredytów w innej walucie niż PLN również tzw. spread walutowy.

Najważniejszą kwestią jest określenie parametrów kredytu, czyli kwoty oraz raty jaką jesteśmy w stanie spłacać. Kolejną kwestią jest analiza aktualnych rankingów.

Decydując się na raty równe, zdolność kredytobiorcy będzie większa niż w przypadku rat malejących. Istotną kwestią jest fakt iż aktualnie bardziej dostępne są kredyty w walucie polskiej niż zagranicznej. Oczywiście banki skore będą do udzielenia kredytu walutowego jeżeli okażemy się wysokimi dochodami i wysokim ratingiem.

Kredyt mieszkaniowy

Pomoc w formalnościach.

Po wyborze kwoty kredytu, długości spłaty oraz banku zaczynamy kompletowanie dokumentów:

- dowody tożsamości osób przystępujących do kredytu
- zaświadczenia o wysokości zarobków
- informacji o aktualnych kredytach, ratach oraz innych zobowiązaniach
- informacje o przeznaczeniu oraz zabezpieczeniu kredytu oraz dokumentacja nieruchomości

Skompletowanie całej dokumentacji jest procesem czasochłonnym oraz uciążliwym dla osoby która nie zajmuje się tym zawodowo. W wielu przypadkach brak któregoś z formularza skutkuje znacznym przedłużeniem rozpatrywania wniosku przez bank. Nasze biuro doradcze w Bydgoszczy bezpłatnie pomoże kredytobiorcom we wszystkich formalnościach.


Kontakt z Niezależnym Ekspertem Finansowym z Bydgoszczy:
Telefon: +48 533 88 78 78