Kredyty dla firm Bydgoszcz – bezpłatne porównanie ofert

Szukasz wsparcia finansowego dla swojej firmy? Nie wiesz który kredyt firmowy w Bydgoszczy będzie najtańszy? Skontaktuj się z naszym Ekspertem ds. kredytów firmowych – bezpłatnie porównamy dla Ciebie oferty wszystkich banków!

Bezpłatnie porównamy oferty kredytów firmowych w Bydgoszczy

Zadzwoń teraz: +48 533 88 78 78

Bezpłatne porównanie kredytów firmowych w Bydgoszczy - zadzwoń teraz!
Bezpłatne porównanie kredytów firmowych w Bydgoszczy – zadzwoń teraz!

Kredyt to wsparcie finansowe dla nowopowstałej firmy, ale też gwarancja przetrwania dla firmy z długoletnim stażem. Sytuacja pandemiczna rozwija się dynamicznie, cały zeszły rok pokazał, jak istotne są alternatywne rozwiązania. Dlatego decyzja o kredycie, nie powinna być przypadkowa. Lepiej skonsultować ją z ekspertem finansowym!

Dlaczego warto udać się po kredyt firmowy do eksperta finansowego?

Nasi eksperci finansowi z Bydgoszczy to ludzie z doświadczeniem teoretycznym i praktycznym. Potrafią analizować ranking kredytowy w oparciu o rachunek korzyści i strat, w pełni dopasowany do potrzeb klienta. Ekspert finansowy z Bydgoszczy posiada szerszą perspektywę na świat finansów i wie doskonale, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze kredytu. 

Według piramidy Maslowa potrzeba bezpieczeństwa jest jedną z najbardziej podstawowych potrzeb każdego człowieka. Gwarancją bezpieczeństwa jest podejmowanie mądrych i świadomych decyzji, szczególnie gdy chodzi o kwestie finansowe. Kredyty firmowe już same w sobie dostarczają wielu wrażeń, z tego powodu warto zasięgnąć rady od osoby, która będzie mogła spojrzeć na nie trzeźwym okiem. Nasi eksperci finansowi posiadają odpowiednie kwalifikacje, aby przeanalizować ranking kredytów i dobrać odpowiednie rozwiązania dla Twojej firmy.

Kredyty hipoteczne dla firm w Bydgoszczy – porównujemy banki

Woj. kujawsko-pomorskie cieszy się obecnością wielu firm i nieustannych powstawaniem nowych przedsiębiorstw. Wsparcie finansowe bywa pomocne nie tylko dla tych, którzy dopiero pojawili się na rynku, ale również dla tych, którzy działają w nim od wielu lat. Eksperci finansowi w mieście Bydgoszcz udzielają bezpłatnego wsparcia firmom z długoletnim stażem i udzielają wsparcia dla nowych firm

Kredyty hipoteczne dla firmy są możliwe wtedy, kiedy firma posiada zdolność kredytową i pozytywną (lub neutralną) historię zobowiązań. Firma musi działać już od jakiegoś czasu, zazwyczaj jest to rok lub 24 miesiące. To sprawia, że kredyty hipoteczne są rozwiązaniem dla firm, które cechują się dłuższą obecnością na rynku. Klient otrzymuje wówczas środki na cel wiążący się z nieruchomością. Warunkiem jest ustanowienie hipoteki na rzecz banku i spłacanie zobowiązania w ratach kapitałowo-odsetkowych. 

Kredyt hipoteczny dla firmy pozwoli sfinansować zakup lub budowę nieruchomości przeznaczonej do celów związanych z działalnością. Dzięki temu kredytowi sfinansujesz biurowiec, lokal usługowy, ale też magazyn i powierzchnię, lub linię produkcyjną. Z punktu widzenia kredytu nie jest to ważne, czy potrzebujesz budynku dla swojej firmy, czy zamierzasz go wynajmować.

Warto pamiętać, że pod pojęciem „budowy” kryją się tutaj również inne działania. Np. remont, rozbudowa budynku, czy odbudowa budynku. To nie wszystko, ponieważ zakup może dotyczyć zarówno faktycznie istniejącego obiektu, jak i gruntu pod budowę komercyjnej nieruchomości. W zależności od ustaleń z bankiem, środki można przeznaczyć na spłatę innego kredytu hipotecznego, lub uiszczenie VAT-u, który jest naliczany w związku z zakupem albo budową lokalu o komercyjnym charakterze. Jednak z uwagi na swoją specyfikę, kredyt hipoteczny jest mało popularnym produktem, a także trudno dostępnym.

Innym rozwiązaniem są kredyty inwestycyjne. To rodzaj pożyczki, której bank udziela firmom na rzecz nowych inwestycji. W ramach kredytu inwestycyjnego można otrzymać bardzo duże kwoty, ponieważ banki z reguły nie wyznaczają górnej granicy dla tego rodzaju kredytu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Bydgoszczy

Zadzwoń teraz: +48 533 88 78 78

Kredyty dla firm w Bydgoszczy - bezpłatne porównanie
Kredyty dla firm w Bydgoszczy – bezpłatne porównanie

Kredyty dla nowych firm – czy to możliwe?

Z tego punktu widzenia, mogłoby się wydawać, że nowa firma nie może liczyć na kredyt. Nic bardziej mylnego. Nowopowstała firma raczej nie może liczyć na kredyt hipoteczny lub inwestycyjny, ale istnieją inne rozwiązania dla nowych firm, które zasługują na uwagę. Jak zdecydować, który program jest najkorzystniejszy dla Twojej firmy?

Wiele banków posiada w ofercie kredyt na start. Młodzi przedsiębiorcy chętnie sięgają po to rozwiązanie, jednak jak w przypadku każdego kredytu – warto skonsultować się z ekspertem, który doradzi odpowiednie rozwiązania. W przypadku tego kredytu będą brane pod uwagę takie parametry jak:

  • plan biznesowy firmy,
  • zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami (ZUS i US),
  • wpis do rejestru CEIDG, 
  • zaświadczenie o możliwości zabezpieczenia kredytu. 

Kredyty na start są bardzo zróżnicowane i warto wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, zanim podejmiemy decyzję o kredycie. Każdy kredyt niesie za sobą ryzyko i z tego powodu nie warto podejmować decyzji w oparciu o przypadkowe czynniki. Lepiej jest skonsultować się z ekspertem finansowym, który zna się na finansach i potrafi doradzić rozwiązania szyte na miarę Twojej firmy.

Kiedy kredyt na firmę to dobry pomysł?

Kredyt na firmę może być dobrym pomysłem, jako wsparcie finansowe na rozruch działalności. Sprawdzi się także jako dodatkowe wsparcie dla firm, które od dłuższego czasu funkcjonują na rynku. Pierwsza grupa nie jest w żadnym razie poszkodowana. Kredyt na firmę w wielu bankach można wziąć już od pierwszego dnia działalności. 

Najczęściej spotkać można kredyty dla firm z rocznym lub 24-miesięcznym stażem. Jednak takie banki jak: BNP Paribas, ING, czy mBank oferują kredyty nawet od pierwszego dnia działalności. To dobre rozwiązanie dla tych firm, które potrzebują dużych środków na samo rozpoczęcie działalności. Niezależnie od sytuacji, warto pamiętać, że wzięcie kredytu wiąże się z odpowiedzialnością. Z tego powodu, warto to zrobić w sposób bezpieczny. Konsultując się z ekspertem finansowym, nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również będziesz mógł w pełni skupić się na swojej firmie.

Jesteśmy dla Ciebie w Bydgoszczy i okolicach!

Niezależnie od tego, jak długo Twoja firma istnieje na rynku, jesteśmy dla Ciebie. Nasi eksperci to osoby z bogatym doświadczeniem teoretycznym i praktycznym, doskonale wiedzą, jakimi parametrami kierować się przy wyborze kredytu. Co więcej, jest to usługa całkowicie bezpłatna, a nasi eksperci potrafią dopasować do Klienta kredyt szyty na miarę jego potrzeb.

Jeśli chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie i Twojej firmy przegląd najlepszych ofert kredytowych, skontaktuj się z nami. Napisz do nas przy pomocy formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie lub zadzwoń do nas. Bezpłatnie dokonamy przeglądu rankingów i wybierzemy ofertę kredytową doskonale dopasowaną do Twojej firmy.

Odpowiedni kredyt pomoże Ci rozruszać działalność lub przetrwać w trudnym czasie pandemii. Niezależnie od tego, w której sytuacji jesteś i jakie są Twoje cele, decyzja o kredycie zawsze jest poważną decyzją, która wiąże się z odpowiedzialnością. Nie warto pozostawiać jej przypadkowi, lepiej skonsultować się ze specjalistą, który zna finanse jak własną kieszeń. Dzięki temu będzie wiedział, na jakie punkty w ofertach należy zwrócić szczególną uwagę i przed czym należy się chronić. Czekamy na Ciebie w Bydgoszczy i na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. 

Kredyt inwestycyjny w Bydgoszczy

Kredyt inwestycyjny to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców ze zdolnością kredytową, którzy aktualnie nie posiadają kapitału. Choć tego rodzaju pożyczka pozwala uniknąć przerwy w rozwoju firmy, to niestety wiąże się z koniecznością spełnienia szeregu warunków wynikających z prawa bankowego. Załóżmy, że udało nam się przygotować szczegółowy plan inwestycyjny i kosztorysy. Co dalej? Jaki kredyt inwestycyjny wybrać? Do którego banku się zgłosić? Odpowiedź na te pytania nie jest łatwa, jeśli nie posiadamy profesjonalnych narzędzi do porównania kredytów. Wyjściem tej sytuacji jest wizyta u eksperta finansowego, który ma dostęp do zaawansowanego kalkulatora kredytowego. Jego zadaniem jest pomoc w wyszukaniu idealnej oferty, która nie narazi przedsiębiorstwa na straty. Źle dobrany kredyt inwestycyjny możne wiązać się z zapłatą od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych dodatkowych odsetek. Zachęcamy do kontaktu z naszym pośrednikiem finansowym w Bydgoszczy, który udziela fachowej porady i pomaga w wypełnianiu wniosków.

Sprawdź również bezpłatne porównanie faktoringu w Bydgoszczy