Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie to temat tak szeroki, że zanim podejmie się decyzję o wyborze konkretnego produktu warto porozmawiać z doradcą finansowym. Zapraszamy do naszego oddziału w Bydgoszczy, gdzie wspólnie zastanowimy się nad tym, która oferta i ubezpieczyciel będą dla Ciebie najlepsze.

Każde z towarzystw ubezpieczeniowych i banków oferujących ubezpieczenia proponuje cały szereg opcji do wyboru. Natomiast głównym celem ubezpieczenia jest uzyskanie gwarancji, że w razie śmierci osoby ubezpieczonej bliscy, którzy zostali wskazani podczas zawierania umowy otrzymają środki finansowe w ustalonej kwocie. Jest jednak wiele opcji dodatkowych, dzięki którym ubezpieczenie na życie może stać się również zabezpieczeniem w przypadku różnych zdarzeń losowych. Istnieje możliwość skonstruowania produktu, który będzie w pełni zabezpieczał wszystkie potrzeby ubezpieczonego. Nie trzeba więc wybierać na przykład kilku gotowych opcji, bo na pewno korzystniej będzie zdecydować się na konstrukcję modułową ubezpieczenia. Jeśli będziesz sobie tego życzył możemy „skroić” ubezpieczenie odpowiadające idealnie wszystkim Twoim oczekiwaniom. Ponieważ na bieżąco porównujemy różne propozycje, w związku z tym orientujemy się dobrze które z nich są warte uwagi, a także jak prowadzić rozmowy z towarzystwami ubezpieczeniowymi i bankami zmierzające do ustalenia optymalnego rozwiązania ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenia na życie

Ponieważ pewnych rzeczy nie da się przewidzieć posiadanie ubezpieczenia na życie pozwala poczuć się pewniej i spokojniej, bo dzięki niemu można mieć pewność, że zabezpiecza się finansowo bliskie osoby. Można również wziąć pod uwagę sytuacje związane z poważną chorobą, wypadkiem, pobytem w szpitalu itd. We wszystkich tego rodzaju przypadkach niezbędne są pieniądze, dzięki którym można się leczyć oraz utrzymać, pomimo niemożliwości kontynuowania pracy. Podczas spotkania w naszym biurze w Bydgoszczy lub w innym dogodnym dla Ciebie miejscu wysłuchamy na jakim rodzaju zabezpieczenia najbardziej Ci zależy lub ewentualnie pomożemy Ci dojść do tego, a następnie przedstawimy różne możliwości. Zastanowimy się wspólnie w jaki sposób skonstruować produkt dedykowany specjalnie dla Ciebie oraz czy wybrać ubezpieczenie terminowe czy też na czas nieokreślony. Warto wiedzieć również o tym, że w ramach opłacania składek dotyczących ubezpieczenia na życie możesz również oszczędzać. Mówi się wówczas o produkcie mieszanym, gdzie w grę wchodzi współpraca z funduszem inwestycyjnym. W takiej sytuacji ze środków, które gromadzą się na koncie ubezpieczanego można korzystać w pewnym, ściśle określonym, zakresie.