Kredyt samochodowy

Potrzebujesz nowego samochodu, ale nie stać Cię na jego zakup? Być może najlepszym rozwiązaniem będzie zaciągnięcie kredytu. Wszystkim osobom, z którymi spotykamy się w tej sprawie w naszym oddziale w Bydgoszczy możemy doradzić taką opcję, dzięki której mogą jeździć nowym lub używanym pojazdem, bez zbyt dużego obciążania ich budżetu domowego. Zasadniczo istnieją trzy rodzaje kredytów samochodowych:

 

 - kredyt standardowy, który rozłożony jest na określoną ilość miesięcy lub lat i spłaca się go w co miesięcznych ratach, nie wymaga wniesienia wpłaty własnej,

- kredyt balonowy również nie wiąże się z ponoszeniem większych opłat zaraz po zawarciu umowy, ale za to trzeba wpłacić 1/5 wartości samochodu jako ostatnią ratę, natomiast wcześniejsze raty są niewielkie,

- kredyt jednoratowy to zobowiązanie którego pozbywasz się po spłacie tylko jednej raty, na co masz kilka, a nawet kilkanaście miesięcy, jednak wkład początkowy wynosi przynajmniej 50% wartości kupowanego samochodu.

 

Odpowiedź na pytanie który rodzaj kredytu samochodowego jest najlepszy nie jest prosta i oczywista. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości. Poza tym w różnych bankach należy spodziewać się nieco innych warunków. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze jest porozmawiać z doradcą finansowym.

 

Możemy wynegocjować kredyt bez konieczności wnoszenia wpłaty własnej oraz przedstawiania specjalnych zaświadczeń, który pomimo tego zostanie przyznany w błyskawiczny sposób. Postaramy się o ustalenie indywidualnych warunków spłaty kredytu, które będą dostosowane do Twoich możliwości. Oczywiście najpierw musimy dowiedzieć się jak najwięcej o Twojej sytuacji finansowej i na tej podstawie doradzimy Ci jaki okres kredytowania oraz jaka wysokość rat będzie optymalna. W razie potrzeby możemy postarać się nawet o kredyt rozłożony na 10 lat. Nie pobieramy prowizji za jego udzielenie. Dodatkowo wybierzemy dla Ciebie korzystny pakiet ubezpieczeniowy AC, OC i NW, żebyś mógł bezpiecznie jeździć. Jeśli nie masz czasu i ochoty porównywać kredytów samochodowych, a następnie zajmować się wszystkimi formalnościami, które są niezbędne, żeby skorzystać z wybranego produktu bankowego zaufaj doradcom finansowym z Bydgoszczy. Natomiast oczywiście mamy swoje oddziały w innych miastach Polski. Możesz skontaktować się z nami również w sytuacji, gdy posiadasz już kredyt samochodowy, ale zastanawiasz się czy istnieją lepsze i tańsze opcje. Zawsze możliwe jest bowiem przeniesienie zobowiązania do innego banku na bardziej satysfakcjonujących warunkach, czyli wzięcie kredytu refinansowego. Chętnie doradzimy i pomożemy Ci w tej sprawie.

 

Partnerzy:
ING Bank Śląski
Deutsche Bank
Bank BGŻ
PKO Bank Polski
Millennium Bank
Raiffeisen Polbank
mBank
Alior Bank
Bank BPH
AXA
Bank Pocztowy
BOŚ Bank
Citi Bank
Getin Bank
Meritum Bank
Noble Founds
Nordea Bank
Bank Pekao
Super Found
Bank BZ WBK
Wealth Solutions
BRE Bank
Legg Mason
Allianz