Kredyt mieszkaniowy

KREDYT MIESZKANIOWY zwany również kredytem hipotecznym - jego zadaniem jest finansowanie kupna nieruchomości lub jej modernizację.

 

Wybierzmy najkorzystniejszą ofertę.

 

W dzisiejszych czasach Banki prześcigają się w ofertach kredytów mieszkaniowych. W ofercie jest wiele wariantów, możliwości czy wreszcie opłat, które porównujemy. Dla osoby niezwiązanej z tematyką finansów nie jest to zadanie proste, ponieważ oprócz oprocentowania na koszt kredytu wpływa wiele innych czynników - prowizja, opłata za wcześniejszą spłatę czy przewalutowanie kredytu, a w przypadku kredytów w innej walucie niż PLN również tzw. spread walutowy.

 

Najważniejszą kwestią jest określenie parametrów kredytu, czyli kwoty oraz raty jaką jesteśmy w stanie spłacać. Kolejną kwestią jest analiza aktualnych rankingów.

 

Decydując się na raty równe, zdolność kredytobiorcy będzie większa niż w przypadku rat malejących. Istotną kwestią jest fakt iż aktualnie bardziej dostępne są kredyty w walucie polskiej niż zagranicznej. Oczywiście banki skore będą do udzielenia kredytu walutowego jeżeli okażemy się wysokimi dochodami i wysokim ratingiem.

 

Pomoc w formalnościach.

 

Po wyborze kwoty kredytu, długości spłaty oraz banku zaczynamy kompletowanie dokumentów:


- dowody tożsamości osób przystępujących do kredytu

- zaświadczenia o wysokości zarobków 

- informacji o aktualnych kredytach, ratach oraz innych zobowiązaniach

- informacje o przeznaczeniu oraz zabezpieczeniu kredytu oraz dokumentacja nieruchomości 

 

Skompletowanie całej dokumentacji jest procesem czasochłonnym oraz uciążliwym dla osoby która nie zajmuje się tym zawodowo. W wielu przypadkach brak któregoś z formularza skutkuje znacznym przedłużeniem rozpatrywania wniosku przez bank. Nasze biuro doradcze w Bydgoszczy bezpłatnie pomoże kredytobiorcom we wszystkich formalnościach.

Partnerzy:
ING Bank Śląski
Deutsche Bank
Bank BGŻ
PKO Bank Polski
Millennium Bank
Raiffeisen Polbank
mBank
Alior Bank
Bank BPH
AXA
Bank Pocztowy
BOŚ Bank
Citi Bank
Getin Bank
Meritum Bank
Noble Founds
Nordea Bank
Bank Pekao
Super Found
Bank BZ WBK
Wealth Solutions
BRE Bank
Legg Mason
Allianz