Uczymy się zarabiania, uprawiając hobby

 

Obecnie Internet z każdej strony atakuje swoich użytkowników sformułowaniami w stylu "zacznij zarabiać na swoich pasjach" lub "zacznij robić to, co kochasz najbardziej, aby przestać pracować dla samej pracy". Cytaty mnożyć można w nieskonczoność. Czy dochodowe hobby w dzisiejszych czasach może stać się na tyle oplacalne, by mogło zastapić nam codzienną, nie zawsze lubianą pracę? Zastanówmy się nad tym... Można założyć, że brak zadowolenia z pracy znaczy tyle samo, co konieczność z jej zrezygnowania w pierwszej lepszej chwili. Każdy fach ma swoje lepsze i gorsze momenty, więc proponujemy to zaakceptować. Nawet, jeśli wykonujemy pracę z pasją i dobrze dzięki niej zarabiamy, to zawsze znajdą się momenty, które mniej lubimy. Przy wykonywaniu niektórych obowiązków możemy także mieć zwyczajnie gorszy humor. Czy zarabianie na hobby we współczesnych czasach musi być uważane za obowiązek? Wcale nie! Przecież w równym stopniu można zarabiać wykonując profesję, której się nienawidzi. Tak postępują miliony ludzi każdego dnia na świecie. Zarabianie dzięki posiadanej pasji niew stanowi w praktyce konieczności ku temu, by mieć duży kapitał. Gdy rozejrzymy się wokół, to stwierdzimy, że to wręcz pewien rodzaj przywileju. Chcesz dużo zarobić na samej pasji? Uznaj hobby za dochodowe i kieruj je w taką stronę, by rzeczywiście takie było.


Jeśli masz głęboką świadomośc tego, że Twoje hobby należy do dochodowych, staraj się je rozwijac i pozyskiwać wszelkie możliwe fundusze na rozwój (np. W postaci dotacji Unijnych). W celu rozwoju własnego biznesu z pewnością pomoże każdy, choćby niewielki kapitał, odłożony samodzielnie lub pozyskany od sponsorów. Kształć swoje umiejętności, by ciągle się rozwijać. Pomogą Ci ksiązki z dziedzin finansowo – motywacyjnych, w których poznasz historię ludzi takich jak Ty. Dzięki determinacji i odwadze, nierzadko przy odrzuceniu najbliższych i sceptyków niewierzących w sukces, udało im się własną pasję oraz marzenia przekuć w sukces. Takim historiom warto zaufać i się nimi inspirować.

 

Możliwe jest także wybranie innego sposobu. Zarabiamy na czymkolwiek, ale z funduszy otrzymanych za pracę rozwijamy swoją pasję. W takim wypadku nie dość, że pasja jest przez nas rozwijana, to jeszcze bardziej możemy polubić swoją codzienną, z pozoru nudną pracę, dzięki której możliwe jest realizowanie naszych marzeń. Przydatne okazuje się, gdy praca nie niesie ze sobą konieczności wielkiego wysiłku oraz nakładu energetycznego, a także czasowego. Wszak czas na uprawianie hobby jest bardzo ważny. Praca musi dawać na tyle dobre przychosdy finansowe, by hobby swobodnie można było rozwijać bez lęków oraz obaw. To właściwie główne dwa warunki zarabiania i godzenia tego zjawiska z uprawianiem i inwestowaniem w pasję. Chcemy pracowac mało, a zarabiać dużo – idylliczny pogląd możliwy do zrealizowania dla nielicznych. Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem hobby za pomocą najnowocześniejszych technologii – powinieneś zacząc zarabiać przez Internet. W tym celu wykorzystuje się różnego rodzaju systemy do zarabiania drogą sieci.

Partnerzy:
ING Bank Śląski
Deutsche Bank
Bank BGŻ
PKO Bank Polski
Millennium Bank
Raiffeisen Polbank
mBank
Alior Bank
Bank BPH
AXA
Bank Pocztowy
BOŚ Bank
Citi Bank
Getin Bank
Meritum Bank
Noble Founds
Nordea Bank
Bank Pekao
Super Found
Bank BZ WBK
Wealth Solutions
BRE Bank
Legg Mason
Allianz